Ми | Чудопростір/Світ дитячих розваг/

Перевірка балансу

Перевірити БАЛАНС

Ми

Банк «Чудопростір» – це територія свята і дива. Це бонусна програма, що об’єднує найкращих компаній-партнерів у сфері розважального бізнесу, активного відпочинку, кінотеатри, центри розвитку, магазини і багато іншого, з метою створення загальної бонусної території в якій учасники програми при наявності у них відкритого електронного рахунку в банку «Чудопростір», можуть заробляти і витрачати бонусні гроші – «Ефчікі».

Банк «Чудопростір» випускає як електронні, так і паперові бонусні гроші – ефчікі. Здійснюючи покупки у компаній-учасників бонусної програми «Чудопростір», ви як заробляєте, так можете і витрачати ефчікі!

Ефчики

Еквівалент «ЕФЧІКА» (при зарахуванні і розрахунках) до гривні, становить 1:1. Відповідно, кожен користувач бонусного рахунку банку «Чудопростір», отримує додаткові кошти, які може в подальшому використовувати на свій розсуд!

Особливо це цікаво дітям. Адже, таким чином у дітей з’являються власні кошти, які вони можуть як заробляти, так і витрачати. Виховувати правильне ставлення до грошей потрібно з дитинства.
Одним з найважливіших аспектів виховання дитини –  є надання йому самостійності і права вибору. Адже кожен малюк унікальний, має відмінні від інших потреби, запити і побажання. Однак, є те, що об’єднує всіх дітей – бажання бути схожими на дорослих! Тому, наша компанія надає можливість дітям самостійно вибирати, де вони будуть сьогодні розважатися, адже тепер за розваги платять саме вони – Ваші діти!
Банк «Чудопростір»
пропонує своїм маленьким гостям унікальну можливість самостійно розпоряджатися ЧУДОгрошима – ЕФЧІКАМІ. Дана валюта є найстабільнішою. Вона діє на всій території банку «Чудопростір» і приймається нашими партнерами до оплати. Завдяки бонусному рахунку і електронним ефчікам, Ви зможете оплачувати до 100% вартості послуг і товарів. За кожен візит до компанії-партнеру банку «Чудопростір» на Ваш бонусний рахунок нараховуються ефчікі.
Вперше паперові ефчікі з’явилися 1 червня 2015 на Міжнародний День захисту дітей. Саме в цей день, перші маленькі гості території «Чудопросір» змогли витратити дитячі гроші на атракціонах «Фабрики Чудес». Цей захід оцінили не тільки діти, але і дорослі, з головою поринули у дитячі мрії і задоволення,  і разом із дітьми насолоджувалися святом!

- Логотип банку «Чудопростір» – рожевий слон, уособлення казки, доброти і відчуття дива.

- Слоган «… вмикаємо чудопростір!». Це заклик всім компаніям і установам об’єднатись в загальну бонусну програму –  банк «Чудопростір», для надання першокласних послуг і найкращого сервісу.

Отже, відтепер кожна дитина і дорослий на території «Чудопростір» може насолодитися самостійним вибором товарів і послуг. Пориньте в цікавий світ розваг і задоволень разом з батьками і друзями тому, що ЧУДОПРОСТІР включено!