Питання-відповіді | Чудопростір/Світ дитячих розваг/

Перевірка балансу

Перевірити БАЛАНС
Питання-відповіді

Банк «Чудопростір»  – є соціальною програмою, яка спрямована на об’єднання комерційних компаній і установ, для надання першокласних послуг, поліпшення сервісу і збільшення попиту товарів і послуг. Банк «Чудопростір» – це банк бонусів, в якому накопичуються, зберігаються і контролюються власником бонусні гроші «ЕФЧІКІ», які знаходяться на особистому рахунку учасника цієї програми.

Більш детально дивіться правила Банку «Чудопростір» http://chudoprostir.com.ua/ru/pravila/

Стати учасником Банку «Чудопростір» дуже просто. Вам необхідно оформити анкету у одного з партнерів програми та отримати номер рахунку  Банку “Чудопростір” або написати нам лист, заповнивши форму в розділі «Контакти» на сайті www.chudoprostir.com.ua  Про умови акцій ми з задоволенням будемо повідомляти Вам по електронній пошті або смс-розсилкою!

Більш детально дивіться правила Банку «Чудопростір» http://chudoprostir.com.ua/ru/pravila/

Партнери банку «Чудопростір» це компанії в яких власник особистого електроного рахунку банку «Чудопростір» має  можливість заробляти та витрачати  свої накопичені бонусні гроші – «Ефчікі».

Більш детально дивіться правила Банку «Чудопростір» http://chudoprostir.com.ua/ru/pravila/

«Рахунок учасника» – електронний рахунок, на якому знаходяться всі бонусні гроші «ЕФЧІКІ» . Номер данного рахунку отримує учасник після оформити анкети у однеї з компаній-партнерів програми Банку “Чудопростір” або після написання листа, заповнивши форму в розділі «Контакти» на сайті www.chudoprostir.com.ua.

Більш детально дивіться правила Банку «Чудопростір» http://chudoprostir.com.ua/ru/pravila/

«Ефчікі» – це бонусні гроші, якими власник особистого рахунку може сплатити  частину отриманої ним послуги або товару у партнерів банку «Чудопростір». Еквівалент «ЕФЧІКА» (При зарахуванні і розрахунках) до гривні , становить 1:1.

Більш детально дивіться правила Банку «Чудопростір» http://chudoprostir.com.ua/ru/pravila/

Отримання бонусних грошей «Ефчіків»:  

Сплативши  за послугу або товар:        Отримайте:

від 25грн. до 49 грн.                                 5 ефчіків

від 50грн. до 74 грн.                               10 ефчіків

від 75грн. до 99 грн.                               15 ефчіків

від 100грн. до 124 грн.                           20 ефчіків

від 125грн. до 149 грн.                           25 ефчіків

і т.д.

більше сплачуєте…                        більше отримуєте…

Банк «Чудопрострір» – це територія свята і дива. Це бонусна програма, що об’єднує найкращих компаній-партнерів у сфері розважального бізнесу, активного відпочинку, кінотеатри, центри розвитку, магазини і багато іншого, з метою створення загальної бонусної території в якій учасники програми при наявності у них відкритого електронного рахунку в банку «Чудопростір», можуть заробляти і витрачати бонусні гроші – «Ефчікі».

«Ефчікамі» Ви можете оплачувати до 100% вартості Ваших обраних покупок та послуг.

Завдяки бонусної програмі «Чудопростір» Ви можете планувати свої витрати, перевіряючи баланс ефчіків на нашому сайті, натиснувши на кнопку «Перевірити баланс».

Приєднуйтесь до нас і багато товарів і послуг в Києві стануть для Вас ще доступнішими!

Більш детально про правила бонусної програми Банк «Чудопростір» читайте на сторінці нашого сайту: http://chudoprostir.com.ua/ru/pravila/

 

«Перевірка балансу «Ефчіків»  – власник електронного рахунку,  може перевіряти свій поточний баланс «Ефчіків» на сайті банку «Чудопростір», для цього необхідно  лише в правому верхньому кутку  «Перевірити баланс», ввести номер свого особистого рахунку.

Більш детально про правила Банку «Чудопростір» читайте на сторінці нашого сайту: http://chudoprostir.com.ua/ru/pravila/