Компанія Фабрика Чудес | Чудопростір/Світ дитячих розваг/

Перевірка балансу

Перевірити БАЛАНС

Компанія Фабрика Чудес

logo

Бонусна програма Банк «Чудопростір» представляє вашій увазі компанію – партнера «Фабрика Чудес»! Тепер учасники програми у яких відкрито рахунок у банку «Чудопростір» можуть як заробляти, так і витрачати ефчікі (бонусні гроші) у нашого чудового партнера, компанії «Фабрика Чудес».


briefcase-48 Назва компанії:  «Фабрика Чудес»
automatic-48 Основний вид діяльності:
 Дитячі атракціони та проведення дитячих свят.
portrait_mode-48 Цільова аудиторія: діти від 2 до 14 років
google Місце знаходження:
 м. Київ, пр. Академіка Глушкова, 13-Б, ТРЦ «Магелан», 3 поверх
clock-48 Графік роботи: з 10.00 до 22.00, 7 днів на тиждень.
phone-48 Адміністратор дитячого майданчика: +38(073)4670128 
call_transfer-48 Замовлення дитячих свят: +38(067)4665664
synchronize-48 Сайт компанії: fchudes.com.ua
Heart Відсоток «ефчіків» (бонусних грошей), які учасник бонусної програми може витратити у компанії-партнера на послугу або товар:


Наш новий партнер, компанія «Фабрика Чудес» розповість трохи про себе!

«Фабрика Чудес» – це свято для всіх! Наша компанія – команда творчих людей, рухомих однією метою – зробити Ваше дозвілля і дозвілля Ваших дітей яскравіше, веселіше, динамічніше. Світ різноманітний, повний несподіванок, приємних зустрічей. Компанія «Фабрика Чудес» робить ці зустрічі незабутніми. Своїм маленьким гостям ми допомагаємо знайти і отримати те море емоцій, яке ще довго буде викликати посмішку на обличчі щасливої дитини.

Протягом 7 років своєї роботи в м.Києві, компанія «Фабрика Чудес» вже встигла познайомити зі своїми веселими, захоплюючими атракціонами не тільки багатьох тат, мам, бабусь і дідусів, а й найголовніше – наших маленьких клієнтів.

Ігровий майданчик «Піратський острів»

Ігровий майданчик «Піратський острів» подарує море позитивних емоцій та гарний настрій вашій дитині. В його розпорядженні буде захоплюючий майданчик і дитяча кімната. Тут зібрані улюблені атракціони: повітряні гармати, тарзанка, гірки, а трирівневий лабіринт призведе в захват будь-яку дитину. Пройшовши багато м’яких перешкод, маленький дослідник зможе самостійно знайти дорогу до великої гірки, яка приведе його в неосяжний басейн з кульками. Скільки ж радості для дитини приносить гра в такому басейні!


Якщо Ваш малюк не може обійтися без пригод, розваг, активного і якісного відпочинку, значить вам неодмінно відвідати Піратський острів компанії “Фабрика Чудес». Ми знаходимося в м.Київ ТРЦ «Магелан», 3-й поверх.

Майданчик аттракціонів «Джампоманія»

Атракціони і батути компанії «Фабрика Чудес» користуються величезною популярність у наших маленьких гостей. Адже вони є відмінним поєднанням цікавих розваг і активного відпочинку для всієї родини. Надувні батути доставляють море радості дітям при кожному стрибку, так як дарують неповторне відчуття польоту. Унікальна рогатка Angrу Birds створена спеціально для влучних і сильних малюків, які змусять пташок злетіти зі своїх насиджених місць і трошки розім’яти крила, а захоплюючий атракціон «Смішарики» дозволить виявити концентрацію і витримку на шляху до цілого відерця іграшкового улову з кульок.

Якщо Ваш малюк не може обійтися без пригод, розваг, активного і якісного відпочинку – значить вам неодмінно слід відвідати майданчик атракціонів та Піратський острів «Фабрики Чудес». Ми знаходимося в ТРЦ «Магелан», 3-й поверх.