ВМИКАЄМО ЧУДОПРОСТІР | Чудопростір/Світ дитячих розваг/

Перевірка балансу

Перевірити БАЛАНС

ВМИКАЄМО ЧУДОПРОСТІР

Програма «Чудопростір» – територія здійснення дитячої мрії! Дитячі компанії такі, як «Дитячий світ», «Одеса-кіно», дитячий розважальний центр «Smile Park», дитячі атракціони «Фабрика Чудес», ТРЦ «Квадрат» об’єднуються з однією метою – організація і запуск території «Чудопростір» в ТРЦ «Квадрат» (за адресою бульвар Перова, 36)!

baner-1024x394

Саме тому програма «Чудопростір» запустило унікальний дитячий проект, який об’єднує в собі відразу 2 цікавих заняття: гру і навчання. Дуже важливо починати навчання фінансової грамотності Вашої дитини з раннього віку. Це зведе до мінімуму ризики, пов’язані з фінансовими втратами і відповість на багато запитань дітей, пов’язані з грошима. Будь-яке навчання краще сприймається в ігровій формі. Банк «Чудопростір», що випускає бонусні гроші – ефчікі, запускає в ТРЦ «Квадрат» територію «Чудопростір». Дана валюта поширюється тільки на дитячі товари та послуги! Отримати ефчікі можливо, зробивши покупку у компаній-партнерів «Чудопростір»!

Ефчики

Еквівалент ефчіков до національної валюти – гривні, 1: 1. Відповідно, кожна дитина отримує додаткові кошти, які може в подальшому використовувати за власним бажанням!

Отримуйте ефчікі у компаній-партнерів в ТРЦ «Квадрат» за покупку товару або послуги від 50 грн. і витрачайте їх у всіх партнерів «Чудопростіру» в ТРЦ «Квадрат»!

Ваші гроші чекають на Вас!

Більш детально про правила бонусної програми Банк «Чудопростір» читайте на нашій сторінці сайту: http://chudoprostir.com.ua/ru/pravila/